w Radomiu

Stowarzyszenie Twórców FOTOKLUB RP
Region Radomski
w Radomiu

 

Barbara Wilczyńska

"DOKĄD ZMIERZASZ CZŁOWIEKU"
wystawa fotografii

"Przystań na chwilę, rozejrzyj się po drodze, którą podążasz. Podjąłeś wyzwanie podążając samotnie wgłąb siebie, czy pędzisz do nikąd z galopującym tłumem? Jaki widzisz cel u kresu tej wędrówki? Jest, czy go nie ma? Poszukaj go w sobie, bo tylko w Tobie jest kompas, który Cię poprowadzi po drodze Twojego życia."

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   

 

 

otwarcie wystawy
foto: Barbara Polakowska i Krzysztof Kuzko

 

Barbara Wilczyńska LTF

Od 2009 roku należę do Lubelskiego Towarzystwa Fotograficznego http://www.ltf.org.pl, a od 2012 r. do grupy FOTOAZYL http://www.fotoazyl.pl/  zrzeszającej fotografów z całego kraju.
Swoje prace wystawiałam na około 20 wystawach w Lublinie, Kazimierzu Dolnym, Łebie, w Galerii Katowice - Związku Polskich Artystów Fotografików, Galerii Jabłkowskich w Warszawie, ale także w Wielkiej Brytanii na Art Festiwal w Halifax.
Fascynuje mnie praca nad organizacją wystaw - wyszukiwanie talentów, wybór zdjęć, układanie w odpowiedniej kolejności tak, aby powstała spójna opowieść. Byłam współkomisarzem wystaw: “Kazimierz po sezonie” i “Migawki z życia” a także dwóch debiutanckich wystaw w Lubelskim Towarzystwie Fotograficznym: “Barwy przestrzeni” w 2011r. i “Dotyk miasta” w 2012r.
Na co dzień zajmuję się wieloma tematami. Pociągają mnie klimatyczne zaułki starych miast, charakterystyczne krajobrazy Roztocza, a także człowiek zagubiony w przestrzeni miejskiej. Często poza klasycznymi obiektywami sięgam po Lensbaby, dający  możliwość zachowania ostrości na wybranym elemencie fotografii, ukrywając część kadru w rozmyciach
więcej o autorce : www.barbarawilczynska.com

Prawa autorskie Copyright © Barbara Wilczyńska 2013 -2020
Opracowanie Copyright © Edward Kruk 2013 - 2015 -
edwaga4@gmail.com