Region Radomski

Zarząd
Sebastian Klochowicz - Prezes
Iwona Nabzdyk - Wiceprezes 
Wiesław Pietrzak - Skarbnik 
Robert Sumiński - Członek Zarządu

 
Komisja Rewizyjna:
Waldemar Gołdziński - Przewodniczący
Wojciech Sochaj i Krzysztof Zdanowicz - Członkowie

Administrator serwisu informacyjnego
Edward Kruk
AFRP, hon. zdfp
edwaga4@gmail.com

Członkowie rzeczywiści i nadzwyczajni Fotoklubu RP
Region Radomski
Przemysław Barański
Łukasz Bator
Małgorzata Budzisz
Henryk B. Chojnacki 
Iwona Czubek
Henryk Deluga
Michał Falkiewicz
Stanisław Gąsior
Ewa Gołdzińska
Waldemar Gołdziński

Tomasz Grzyb
Leszek Jastrzebiowski
Sebastian Klochowicz
Anna Elżbieta Kos
Cezary Kowalczuk
Edward Kruk
Szczepan Kurzeja
Robert Kusio
Arkadiusz Kurowski
Krzysztof Kuzko
Barbara Michałowska
Marcin Michałowski
Iwona Ewa Nabzdyk
Piotr Pajestka
Wiesław Pietrzak
Barbara Polakowska
Zygmunt Sobień 

Wojciech Sochaj
Zbigniew Staniszewski
Marian Strudziński
Franciszek Subocz
Aldona Sumińska
Robert Sumiński
Jerzy Szepetowski
 
Maciej Szwad
Wiesław Warchoł

Dorota Wólczyńska
Łukasz Wykrota
Krzysztof Zdanowicz

Władze i członkowie Fotoklubu RP w Warszawie

KAPITUŁA

Juliusz Garztecki - Prezydent
Helena Gąsiorowska - Wiceprezydent
Mieczysław Cybulski- Sekretarz
Członkowie:

Janusz Milczarek, Andrzej Pytliński, Mirosław Skrzypkowski, Jerzy Wygoda,
Małgorzata Krystyna Dołowska, Marek Tomaszuk
[»],  Juliusz Multarzyński

ZARZĄD

Mieczysław Cybulski - Prezes
Ryszard Frankowski - Wiceprezes
Wojciech Wesołowski - Wiceprezes
Grzegorz Stojny - Sekretarz
Małgorzata Krystyna Dołowska - Skarbnik
Członkowie Zarządu:
Mariusz Broszkiewicz - członek Zarządu do spraw Regionów
Krzysztof Gogo, Tadeusz Jerzy Kucharski

KOMISJA REWIZYJNA

Grażyna Sosernko - Przewodnicząca
Janusz Jaremko - Członek

SĄD KOLEŻEŃSKI
Krystyna Tomaszuk - Przewodnicząca
[»]  
Ryszard Zięckowski - Członek
[»]
Tadeusz Myśliński - Członek
[»]

Oficer łącznikowy z FIAP:
Dorota Kycia

CZŁONKOWIE HONOROWI
zasłużony dla fotografii polskiej

01.Edward Hartwig Warszawa
03.Juliusz Garztecki Halinów
05.Jan Mierzanowski Warszawa

07.Stanisław Orłowski
09.Marian Jelita Zalewski
11.Henryk Nowicki Warszawa

13 Helena Gąsiorowska
15. Ryszard Kreyzer

17. Jerzy Lubczyński
19  Zbigniew Kryda
21.Adam Zaleski
23. Andrzej Voellnagel

25. Jerzy Olek
27. Edward Grochowicz

29. Michał Sowiński
31. Stanisław Wymoczył
 

33. Edward Kruk [»]
35. Zbigniew Grzegorski
37. Feliks Zwierzchowski

39.Janusz Nowacki  
41. Andrzej Andrzejewski
43. Stefan Wojnecki
45. Leszek Kurpiewski †
02. Zbigniew Dłubak Warszawa
04 Mieczysław Cybulski
[»]
06. Krystyna Łyczywek
08. Apolinary Matuszewski
10. Andrzej Pytliński
12. Henryk Rogoźiński [»]
14. Aleksander Jałosiński
16. Zofia Lubczyńska
18. Paweł Pierściński
20.
Feliks Dangel
22 Hernz K. Henisch
24. Jerzy Lubczyński

26. Aleksander Żakowicz 
28.
Czesław Kuchta

30.
Jerzy Szepetowski

32. Jerzy Wygoda 
[»]
34.  Wanda Mosakowska
36. Marian Rumin
38. Witold Englender
40. Czesław Czapliński
42. Jerzy Wiklendt
44. Maria Wołyńska

45. Leszek Kurpiewski

46. Władysław Nielipiński

RZECZYWIŚCI

Lista członków rzeczywistych Fotoklubu Rzeczypospolitej Polskiej
Stowarzyszenia Twórców z tytułem AFRP

 Uwaga ten symbol [»] dotyczy członków dodatkowej informacji 
na oficjalnej stronie Fotoklubu RP
 

001 - Juliusz Wilczur Garztecki - Halinów
002 - Mieczysław Cybulski - Warszawa [»]
003 - Marian Jelita Zaleski - Warszawa
004 -  Henryk Rogoziński - Białystok [»]
005 - Krystyna Małgorzata Dołowska - Warszawa[»]
006 - Andrzej Pytliński - Bolesławiec
007 - Jerzy Wygoda - Rzeszów [»]
008 - Ryszard Kreyser - Warszawa
009 - Aleksander Jałosiński - Warszawa
011 - Andrzej Jaworski - Warszawa
012 - Helena Zofia Gąsiorowska - Warszawa
013 - Henryk Muchin - Warszawa
014 - Paweł Michał Dubicki - Warszawa
015 - Zofia Maria Rajska - Warszawa
016 - Leonard Wiesław Karpiłowski - Warszawa
017 - Andrzej Ryszard Arwar - Warszawa
018 - Jan Mierzanowski - Warszawa
021 - Władysław Juzwik - Warszawa
022 - Bogdan Kąkol - Warszawa
024 - Janina Urszula Wojtan-Wolf - Warszawa
025 - Ryszard Frankowski - Płock
026 - Henryk Dziuba - Warszawa
027 - Janusz Adam Jaremko - Warszawa
028 - Michał Sowiński - Gliwice
029 - Iwona Załuska - Warszawa
030 - Grażyna Sosenko - Warszawa [»]
031 - Jerzy Eugeniusz Szepetowski - Radom [»]
032 - Mirosław Skrzypkowski - Gniezno
033 - Tomasz Dzwonkowski - Płock
034 - Ewa Sosenko-Skubik - Warszawa
035 - Andrzej Zbigniew Leszczyński - Warszawa
036 - Juliusz Multarzyński - Warszawa
038 - Jerzy Mąkowski - Warszawa
040 - Czesław Wasiłowski - Iława [»]
046 - Stefan Roman Sadowski - Warszawa
048 - Zdzisław Stachyra  - Warszawa
049 - Krzysztof Zięba - Jarosław
050 - Czesław Czapliński - Warszawa
052 - Irena Wildner Kulik
055 - Stanisław Szumielewicz
056 - Andrzej Polak - Warszawa
058 - Stefan Nargiełło - Warszawa
059 - Regina Maślankowska - Płock
060 - Lech Ryszard Kłudkiewicz - Warszawa
062 - Janusz Mielczarek - Częstochowa
063 - Wiesław Paweł Warchoł - Radom
064 - Edward Józef Kruk - Radom [»]
065 - Stanisław Wymoczył - Lublin
066 - Przemysław Piotr Barański - Radom
067 - Arkadiusz Blachowski - Bydgoszcz
068 - Piotr Wiktor Węcławski - Świebodzin [»]
069 - Franciszek Jan Subocz - Kozienice
071 - Małgorzata Kozik - Warszawa
072 - Marek Władysław Hallada - Rzeszów
073 - Mieczysław Arkadiusz Łyp - Rzeszów
075 - Barbara Magdalena Polakowska - Radom [»]
076 - Krzysztof Wojtuń - Krosno
079 - Jerzy Piotr Soiński - Ostrowiec Św.
081 - Janusz Kostrzewski - Poznań
082 - Sławomir Kozioł - Warszawa
084 - Zbigniew Juliusz Kot - Kraków
088 - Jerzy Roman Wiklendt - Jelenia Góra
090 - Ryszard Zięckowski - Białystok [»]
091 - Mieczysław Jan Potocki - Łódź
092 - Jacek Drózd - Warszawa
093 - Krzysztof Jerzy Dorcz - Włocławek
094 - Marek Eugeniusz Grausz - Toruń
095 - Sylwester Bromirski - Warszawa
096 - Henryk Tkocz - Niedobczyce [»]
097 - Michał Kurc - Węgrów [»]
099 - Leszek Remigiusz Jastrzębiowski - Radom
100 - Marek Dolecki - Białystok [»]
102 - Krzysztof Adam Grabowski - Suwałki
103 - Tadeusz Myśliński - Przasnysz [»]
104 - Halina Płuciennik - Płock
105 - Janusz Nowacki - Poznań
106 - Wojtek Szabelski - Lubicz k/Torunia
108 - Antoni Stanisław Rut - Poznań [»]
109 - Zbigniew Kryda - Płock
111 - Andrzej Ruciński - Siedlce
112 - Adam Bolesław Sowula - Olkusz
113 - Marian Tadeusz Rostkowski - Rybnik
115 - Zofia Lubczyńska - Jastrzębie Zdrój
116 - Adam Czarnowski - Warszawa
117 - Paweł Janczaruk - Zielona Góra [»]
118 - Barbara Panek - Zielona Góra
119 - Czesław Jarmusz - Toruń
120 - Wojciech Wesołowski - Warszawa
121 - Mariola Godlewska - Warszawa
122 - Piotr Maciej Nowak - Wrocław
123 - Marek F. Zgliński - Ciechanów
124 - Witold Jerzy Sieciński - Warszawa
125 - Mieczysław Ekspedyt Adamek - Warszawa
126 - Wacław Bugno - Gorlice
127 - Zygmunt Strzelecki - Jelenia Góra
128 - Borys Czonkow - Gdańsk
129 - Andrzej Łukasz Skorski - Warszawa
131 - Andrzej Kowalik - Lublin
132 - Eugieniusz Trojanowski - Gdańsk
133 - Mirosław Dygała - Radom
135 - Leszek Antoni Kurpiewski - Szczecin [»]
136 - Marek Drobiecki - Włocławek
137 - Adam Fisz - Toruń
138 - Jerzy Karol Madejski - Radom
139 - Janusz Rydzewski - Gdańsk
141 - Marian Józef Strudziński - Radom [»]
142 - Bohdan Ludwik Sowilski - Warszawa
143 - Sławomir Florian Kordaczuk - Siedlce
144 - Bernard Dytkowski - Działdowo
145 - Karol Walaszczyk - Radomsko [»]  
146 - Mieczysław Libront - Kraków
147 - Robert Dejtrowski - Warszawa [»]
148 - Cezary Krzysztof Bartoszuk - Warszawa
149 - Teodor Gutaj - Jelenia Góra
150 - Jan Drzewiecki - Płock
151 - Kordian Augustyn Pawlak - Radom
152 - Lucjan Sagan - Wrocław
153 - Cezary Paweł Chrzanowski - Wrocław
154 - Janusz Jerzy Pysiak - Płock [»]
155 - Elizeusz Cieślik - Puszczykowo
156 - Ryszard Osadczy - Częstochowa
157 - Eugieniusz Tadeusz Helbert - Warszawa
158 - Ireneusz Linde - Sieraków
159 - Marek Kiel - Pabianice
160 - Wojciech Balczewski - Ciechocinek
161 - Ryszard Jerzy Nater - Lesko
162 - Zygmunt Nater - Lesko
163 - Anna Sobol - Warszawa
164 - Jerzy Tomasz Bończyk - Warszawa
165 - Tadeusz Jerzy Kucharski - Dęblin
166 - Agata Barbara Osika - Dęblin
167 - Jan Bebel - Milanówek
168 - Eugeniusz Nurzyński - Gdańsk [»]
170 - Dorota Grausz - Toruń
171 - Marek Mariusz Długosz - Kowale
172 - Beata Sabina Grochowicz - Warszawa
173 - Małgorzata Szymczyk-Karnasiewicz - Kraków
174 - Jerzy Aleksander Karnasiewicz - Kraków
175 - Lech Grabowski - Warszawa
176 - Marek Antoni Jóźków - Koszalin
177 - Marek Tomaszuk - Białystok [»]
178 - Robert Andrzej Urbański - Warszawa
179 - Tadeusz Biłozor - Jelenia Góra [»]
180 - Zbigniew Jan Zapała - Warszawa [»]
181 - Paweł Piotr Małota - Kraków
182 - Tadeusz Ryszard Wijata - Łódź
183 - Krzysztof Adam Wojciechowski - Łódź [»]
184 - Edward Grzegorz Funke - Koszalin [»]
185 - Urszula Ratajczyk - Łódź
186 - Władysław Rospondek - Kraków
187 - Jerzy Borecki - Łowicz
188 - Julian Ireneusz Trebenda - Sanok
189 - Beata Bieniada - Warszawa
190 - Paweł Cieślik - N. Skalmierzyce
191 - Mirosław Radomski - Kunów
192 - Andrzej Wojciech Misztal - Lublin
193 - Jakub Marian Lechowski - Radomsko  [»]
194 - Paweł Zbigniew Zawadzki - Warszawa
195 - Zdzisław Rynkiewicz - Białystok [»]
196 - Marcin Jan Gorazdowski - Warszawa
197 - Jan Krzysztof Ciesielski - Lidzbark Warmiński
198 - Zbigniew Kazimierz Stawny - Szczecin [»]
199 - Katarzyna Antoniak - Szczecin [»]
200 - Tomasz Grabiec - Łubianka
201 - Jacek Szczerbaniewicz - Jelenia Góra
202 - Magdalena Wilkońska-Klimsza - Kraków
203 - Bogusław Florian Skok - Białystok
204 - Zbigniew Marian Labe - Kraków
205 - Monika Stachnik-Czapla - Kraków
206 - Mariusz Paweł Mazur - Lublin
207 - Tadeusz Krekora - Otwock
208 - Andrzej Konrad Kamiński - Toruń
209 - Piotr Rosiński - Łódź
210 - Jan Feliks Żyszkowski - Wrocław 
211 - Mariusz Paweł Broszkiewicz - Radomsko
212 - Tomasz Marek Sobieraj - Łódź [»]
213 - Artur Jan Magdziarz - Szczecin
214 - Beata Anna Bogusławska - Szczecin
215 - Andrzej Tadeusz Musiński - Iława
216 - Henryk Bolesław Chojnacki - Radom
217 - Jerzy Ryszard Jartym - Jarosław [»]
218 - Waldemar Gołodziński - Zwoleń
219 - Zbigniew Edward Staniszewski - Radom
220 - Zbigniew Woźniak - Olsztyn [»]
221 - Katarzyna Joanna Łania - Jarosław
222 - Sławomir Grzejdziak - Pabianice
223 - Dariusz Sylwester Cierpiał - Częstochowa
224 - Anna Wróbel - Toruń
 225 - Marzena Iwona Stokłosa - Warszawa
226 - Mirosław Adam Mizera - Poznań [»]
227 - Krzysztof Kasprzyk - Ostrowiec Świętokrzyski
228 - Piotr Tomasz Bieniek - Jędrzejów [»]
229 - Zygmunt Kozimor - Rzeszów
230 - Krystyna Tomaszuk - Białystok [»]
231 - Jolanta Maria Szabłowska - Szczecin [»]
232 - Paweł Piotr Jagła - Poznań [»]
233 - Wacław Grzegorz Mazurek - Radomsko
234 - Joanna Maria Rybczyńska - Warszawa [»]
235 - Anna Elżbieta Kos - Warszawa
236 - Zuzanna  Olczyk-Drosio - Warszawa
237 - Andrzej Stanisław Rybczyński - Warszawa [»]
238 - Maciej Duczyński - Ruda Śląska
239 - Tadeusz Żaczek - Biała Podlaska

 

240 - Lidia Beata Barej - Wałcz [»]
241 - Bogusław Jaroszek - Bielsko Biała [»]
242 - Cezary Włodzimierz Dubiel - Świnoujście [»]
243 - Paweł Myśliński - Szczecin
244 - Dariusz Pacer - Szczecin
245 - Cezariusz Robert Belica - Radomsko [»]
246 - Dariusz Chełstowski - Warszawa
247 - Dorota Teresa Kycia - Józefosław [»]
248 - Zbigniew Suliga - Słupsk
249 - Tadeusz Śmiałkowski - Nowy Targ [»]
250 - Marcin Sacha - Tarnów [»]
251 - Robert Moszkowicz - Blok Dobryszyce   
         (Radomsko)
252 - Szczepan Andrzej Bonalski - Działdowo
253 - Jacek Migdał - Łódź
254 - Jerzy Ślusarz - Jarosław
255 - Janusz Pytel - Jelenia Góra
256 - Stanisław Janusz Monkiewicz - Pisz [»]
257 - Łukasz Jan Gurdak - Mielec [»]
258 - Bartłomiej Mateusz Bałaban - Kraków [»]
259 - Mariusz Foltański - Wrocław
260 - Anna Klinkosz - Koszalin
261 - Paweł Matyka - Tarnobrzeg [»]
262 - Hubert Jasionowski - Szczytno [»]
263 - Wincenty Sułkiewicz - Olsztyn [»]
264 - Dariusz Łaski - Piotrków Trybunalski [»]
265 - Agnieszka Maria Żychska - Świnoujście
266 - Ryszard Bogdan Tatomir - Wieliczka
267 - Iwona Maria Malenta - Szczecin
268 - Krzysztof Piotr Kowalczyk - Szczecin
269 - Janusz Wojciech Wojewoda - Rzeszów [»]
270 - Zbigniew Pryjmak - Szczecin
271 - Krzysztof Gogo - Warszawa
272 - Grzegorz Antoni Lizakowski - Mielec [»]
273 - Andrzej Borowiec - Lublin [»]
274 - Artur Stefan Anuszewski - Toruń
275 - Elżbieta Bogusława Waszczuk - Kołobrzeg [»]
276 - Anna Natalia Benicewicz-Miazga - Kielce [»]
277 - Anna Grażyna Góra - Kielce [»]
278 - Ernest Klauziński - Ostrowiec Świętokrzyski [»]
279 - Zdzisław Puchała - Samborzec (świętokrzyskie)
280 - Zbigniew Przybysz - Toruń
281 - Violetta Mariola Tarnowska - Szczecin
282 - Piotr Eugeniusz Ogiński - Warszawa
283 - Krzysztof Piotr Pawelec - Radomsko
284 - Monika Joanna Walczak - Manchester UK
285 - Radosław Wojciech Wesołowski - Manchester UK
286 - Jerzy Tatoń - Stargard Szczeciński
287 - Marcin Adam Kwarta - Radomsko
288 - Bogusław Siwko - Koszalin
289 - Jerzy Fedorowicz - Białystok [»]  
290 - Anna Worowska - Białystok
291 - Janusz Mikołajewski - Kraków
292 - Izabela Luiza March - Warszawa
293 - Ewa Sierokosz - Sandomierz
294 - Rafał Kowalkowski - Kołobrzeg
295 - Krzysztof Strzoda - Katowice
296 - Wiesław Jaskulski - Szczecin
297 - Stanisław Szlęzak - Tarnobrzeg
298 - Witold Bianga - Bąkowo
299 - Zygmunt Besler - Gdynia
300 - Regina Urszula Wypych - Szczecin
301 - Beata Katarzybna Nowak - Pabianice
302 - Renata Piżanowska-Zarytkiewicz - Nowy Targ
303 - Piotr Krysiak - Warszawa
304 - Ilona Stec-Nicpoń - Mielec
305 - Leszek Jan Paradowski - Drawsko Pomorskie [»]
306 - Radosław Krzysztof Dekert - Czarna Białostocka
307 - Sławomir Olzacki - Maków Mazowiecki
308 - Walerian Kiezik - Bartoszyce
309 - Marian Fidos - Szczecin
310 - Emil Stanisław Żyła - Radomsko
311 - Barbara Wójcik-Krekora - Otwock
312 - Stanisław Nater - Lesko
313 - Andrzej Leon Krupiński - Mierzyn
314 - Wojciech Domagała - Kielce
315 - Zbigniew Ciborowski - Łomża
316 - Grażyna Elżbieta Myślińska - Warszawa
317 - Agnieszka Mocarska - Kwidzyn
318 - Tomasz Grzyb - Radom
319 - Wiesław Stanisław Pietrzak - Radom
320 - Pawłowski Robert - Warszawa
321 - Sochacki Janusz Tadeusz - Miłkowice
322 - Szczepan Edward Kurzeja - Radom
323 - Maciej Kazimierz Szwed - Radom
324 - Zymunt Józef Sobień - Radom
325 - Krzysztof Kuzko - Lublin
326 - Jarosław Czerwiński - Włocławek
327 - Aneta Katarzyna Konik - Nysa
328 -  Czesław Zdanowicz - Białystok
329 - Marek Konarski - Słupno
330 -  Grzegorz Strojny - Warszawa [»]
331 - Jan Adam Wojszczuk - Warszawa
332 - Stanisław Zeszut - Łomża
333 - Jakub Ochnio - Kielce
www.jakubochnio.pl
334 - Łukasz Gągulski - Czernichów
335 - Janina Kazimiera Peikert - Jelenia Góra
336 - Krzysztof Stefan Zając - Kielce
337 - Paweł Szczeciński - Kielce
338 - Patryk Łukasz Ptak - Kielce
339 - Grzegorz Janusz Lewandowski - Gdańsk
340 - Kamil Macioł - Szczecin
341 - Zbigniew Kołodziej - Szczecin
342 - Ewa Elżbieta Gołdzińska - Zwoleń
343 - Jan Grzegorz Jezierski - Gdańsk
344 - Stanisław Gąsior - Radom
345 - Andrzej Juchniewicz - Bełchatów
 
346 - Maciej Mąkowski - Katowice
347 - Waldemar Wiktor Bzura - Krutyń
348 - Zygmunt Trylański - Szklarska Poręba  
         www.tryzyg.pl

349  - Cezary Kowalczuk - Lublin
350 - Lesław Domowicz - Myłno
351 - Andrzej Płochocki - Bytom
352 - Stanisław Jawor - Myślenice
353 - Marek Kosiba - Myślenice
354 - Beata Podwysocka - Olsztyn
355 - Zbigniew Bieleniewicz - Ełk
356 - Krzysztof Muskalski - Częstochowa
357 - Maciej Andrzej Czerniewski - Warszawa
358 - Wacław Turek - Krosno
359 - Barbara Małgorzata Wilczyńska - Motycz
360 - Grzegorz Jan Ojrzyński - Radomsko
361 - Zbigniew Ptaszek - Kleszczów
362 - Paweł Grzegorz Baćko - Tarnów
363 - Zdzisław Piotr Skóza - Kielce
364 - Piotr Statkiewicz - Płock
365 - Zbigniew Figasieczki - Kiączyn
366 - Sebastian Klochowicz - Radom
367 - Andrzej Maciej Grochowicki, Człopa
368 - Waldemar Siatka, Zamość, nr.leg.368
369 - Krzysztof Zdanowicz - Radom
370 - Iwona Ewa Nabzdyk - Radom
371 - Marcin Michałowski - Warszawa
372 - Julita Orska - Kielce,
373 - Regina Nowotarska, Szczecin
374 - Łukasz Michał Grudysz - Krosno
375 - Piotr Jakub Wypych -  Piotrków Trybunalski
376 - Jolanta Kubica - Cieszyn
377
- Patryk Jacek Goszczyński - Sandomierz
378 - Jerzy Janusz Huczkowski - Kraków
379 - Andrzej Woźniak - Mirsk
380 - Anna Halina Niemiec - Szczecin
381 - Agnieszka Tomiczek - Bielsko Biała
382 - Krzysztof Mirosław Ciszewski - Bełchatów
383 - Jacek Jędrecki - Blachownia
384 - Mieczysław Nowak - Myślenice
385 - Maja Ewa Puska-Zbrzeska - Grodzisk Maz.
386 - Mariusz Nurkiewicz - Warszawa
387 - Krzysztof Peszko - Jarosław
388 - Bożena Żylińska - Szczecin
389 - Jacek Henryk Zaim - Lublin
390 - Henryk Alojzy Chmiel - Ustroń
391 - Lucyna Zofia Romańska - Kaniów
392 - Rafał Dariusz Kazimierczak - Olsztyn
393 - Barbara Prasnowska - Żory
394 - Grzegorz Pawlak - Lublin
395 - Krzysztof Palewicz - Sejny
396 - Arkadiusz Pałasiński - Sosnowiec
397 - Robert Pranagal - Tomaszowice
398 - Zbigniew Polit - Jarosław
399 - Xavier Preschey - Warszawa
400 - Elżbieta Wenda - Bydgoszcz
401 - Przemysław Niepokój-Hepnar - Krosno
402 - Iwona Otrębska - Warszawa
403 - Jolanta Fabisiak - Warszawa
404 - Wiesław Andrzej Korycki - Białystok
405 - Marek Gubała - Krzyszkowice
406 - Tomasz Jakub Okoniewski - Korczyna
407 - Zbigniew Ciepłucha - Białystok
408 - Piotr Grudysz - Krosno
409 - Agnieszka Pilecka - Białystok
410 - Dariusz Gawroński - Częstochowa
411 - Łukasz Tadeusz Resiak - Świdnik
412 - Stanisław Dulny - Ostrowiec Swiętokrzyski
413 - Waldemar Bartłomiej Żak - Pyrzyce
414 - Tomasz Kasprzyk - Jasło
415 - Aneta Mudyna - Wojnicz
416 - Alicja Przybyszewska - Nowy Sącz   
417 - Michał Piotrowski - Nowy Sącz
418 - Anna Dorota Góra-Siudmak - Czechowice-
         Dziedzice
419 - Kazimierz Szczepan Jastrzembski - Oświęcim-
         Babice
420 - Daniel Wiktor Ejsymont - Ostrołęka
421 - Jerzy Niedziela - Katowice
422 - Andrzej Kazimierz Wróblewski - Gdańsk
423 - Mirosław Władysław Chmiel - Zamość
424 - Mieczysław Wojciech Wielomski - Czechowice-
         Dziedzice                                           


OPŁATY I SKŁADKI
Poniższe opłaty dotyczą członków nowo wstępujących, natomiast składki roczne przyjmowane są jak Konto (poniżej)
i w istniejących Regionach Fotoklubu RP         

Dla członków rzeczywistych:
·  Wpisowe - 100.00 PLN
·  Składka członkowska za jeden rok - 120.00 PLN

·  Legitymacja stała - 70.00 PLN
·  Legitymacja okresowa 20.00 PLN
·  Znaczek metalowy - 15.00 PLN Razem 255 lub 285 zł

Dodatkowo
·  Dyplom 900.00 PLN
·  Plakieta - 350.00 PLN

Dla członków nadzwyczajnych:

·  Wpisowe - 50.00 PLN

·  Składka członkowska za jeden rok - 60.00 PLN

·  Legitymacja stała - 40.00 PLN

·  Legitymacja okresowa 20.00 PLN

·  Znaczek metalowy - 15.00 PLN  Razem 145 lub 165 zł

Dla członków wspierających Region Radomski
Składka członkowska za jeden rok - 60.00 PLN

Dla Stowarzyszeń członków zbiorowych
Składka członkowska za jeden rok - 150.00 PLN
(Składki od członków rzeczywistych i nadzwyczajnych od 01.01.2015 r. mają wpływać do Fotoklubu RP w Warszawie)
Składka roczna może zostać obniżona. Pisemne wnioski rozpatruje Zarząd.


Informacje na temat opłat przy składaniu wniosków o tytuły FIAP oraz Kartę Fotografa FIAP:
Opłaty na rzecz FIAP: - przy składaniu wniosku o tytuł - 50 €
- przy składaniu wniosku o wydanie Karty Fotografa FIAP po raz pierwszy - 50 €

Opłata na rzecz FOTOKLUBU RP - 150,00 zł
 
WIĘCEJ INFORMACJI O TYTUŁACH FIAP - TUTAJ

KONTO  
FOTOKLUB RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ STOWARZYSZENIE TWÓRCÓW
 ul. Noakowskiego 10 m. 54 (oficyna)
00-666 Warszawa
79 1020 1055 0000 9102 0015 8642

 
SKARBNIK FOTOKLUBU RP

Małgorzata Krystyna Dołowska
fondfoto@poczta.onet.pl   

FOTOKLUB RP, ul. Noakowskiego 10 m. 54 (oficyna)

00-666 Warszawa
Aktualny numer to (48) 506 925 304

 

UWAGA
Składki w Regionie Radomskim przyjmuje Skarbnik Regionu Wiesław Pietrzak podczas spotkań członków Regionu
w każdą pierwszą i trzecią środę miesiąca w godz. 19 - 20 w siedzibie Regionu ul. Traugutta 31/33 w Radomiu
Kontakt: e-mail:
edwaga4@gmail.com