członek rzeczywisty
FOTOKLUB 
Rzeczypospolitej Polskiej
Stowarzyszenie Twórców

w Warszawie - Region Radomski


                                          
Cezary Kowalczuk AFRP

Cezary Kowalczuk

Fotografią zainteresował sie w wieku kilkunastu lat. Zaczynał od samodzielnego wywoływania filmów i robienia odbitek po nocach. Zawodowo nie związał się z fotografią, zawsze była dla niego odskocznią od codzienności i stała się pasją bez której nie wyobraża sobie funkcjonowania. Od roku 2000 jest członkiem Lubelskiego Towarzystwa Fotograficznego, gdzie przez kilka lat pełniłem funkcję prezesa zarządu. Ma w dorobku 7 wystaw indywidualnych i ponad 40 zbiorowych w tym konkursoych.
Min. Cyberfoto 2010, 2011, 2012, Fotoodlot 2012. W 2011 roku zdobył I miejsce w konkursie DIGITAL ABSTRACTION na Słowenii, w 2010 roku II miejsce w konkursie CIAŁO organizowanym przez
Szkołę Fotografii FOTOEDUKACJA. Obecnie fotografuje wyłącznie „cyfrą“ i nie ukrywa – lubi manipulować fotografią w programach graficznych, tworząc swoje własne światy nierzeczywicte. Od  2000 r. Członek Lubelskiego Towarzystwa Fotograficznego.
Fotografia to jego pasja, fotografuję bo lubi. Nie robi tego dla zaszczytów, nagród i pieniędzy ale by utrwalić i przekazać swój punkt widzenia świata. Nie unika jednak konfrontacji konkursowych i wystaw.

Oto jego zdjęcia 

  

    

więcej: http://www.ckowalczuk.dl.pl

Copyright © by Cezary Kowalczuk 2013 - 2020r.  

Opracowanie:  Copyright ©  by Edward Kruk 2013 - 2020r - fedwaga4@gmail.com